Quady na Śląsku i w Zagłębiu

Quady na Śląsku i w Zagłębiu.

Od 2013 roku jeździmy również na Górnym Śląsku i w Zagłębiu. Tereny, które mamy tu do dyspozycji, to głównie potężne obszary poprzemysłowe oferujące niesamowitą adrenalinę w samym centrum aglomeracji. Mamy kilka ulubionych miejsc, które poniżej opisujemy:

[success]1. B.A.S.E. Katowice, Dąbrówka Mała, teren na granicy z Siemianowicami Śląskimi i Czeladzią.[/success]

ceny quadów śląsk, wynajem quadów katowice, wypożyczalnia quadów katowice

Jest to najlepsze miejsce dla tych, którzy chcą poszaleć w zróżnicowanych warunkach terenowych. Mamy tu i dużo błota (bardzo dużo) i pełno trudnych odcinków technicznie (z ciasnymi skrętami; krótkim, ale ostrymi zjazdami, licznymi podjazdami) i piękne widokowo odcinki na wysokich wzniesieniach. Plusem tego miejsca jest również możliwość zorganizowania dłuższych wypraw, w czasie których można się wybrać nawet do sąsiednich dzielnic – Szopienic oraz Nikiszowca…. Podsumowując – jest to wspaniałe miejsce do jazdy na potężnym obszarze nieużytków poprzemysłowych. GORĄCO POLECAMY!!!

Dodatkowe atuty:

  • mieści się tu nasza kwatera główna, w której przygotowaliśmy wiele atrakcji,
  • macie możliwość w jednym miejscu zorganizowania imprezy, w której spróbujecie wielu sportów (quady, samochody terenowe, paintball, gry terenowe, konkursy drwali, strefa strzelnic….),
  • mamy tu również strefę cateringu,
  • oraz zaplecze socjalne.

[info] Odległość od centrum Katowic – ok. 7 km, od centrum Sosnowca – 10 km, od centrum Siemianowic i Czeladzi – 3 km.[/info]

[success]

2. Bytom, Sportowa Dolina.

[/success]

Wyprawy na quadach Bytom, DSD Quady,

Sportowa Dolina w Bytomiu to miejsce kojarzone przede wszystkim ze śniegiem i nartami. Jest to jednak również bardzo fajne miejsce do jazdy samochodami terenowymi i quadami. Polecamy je szczególnie na imprezy firmowe z uwagi na możliwość skorzystania z zaplecza restauracyjnego i konferencyjnego, oraz ze względu na to, że jest tu możliwość organizacji również dodatkowych atrakcji (od alpinistyki, przez paintball i zorbing, po gry terenowe piesze i rowerowe).

Charakterystyka terenu: świetne miejsce zarówno dla lubiących długie, szybkie, szutrowe proste, jak i dla tych, którzy szukają adrenaliny w odcinkach bardziej powykręcanych, z podjazdami i zjazdami sięgającymi kilkudziesięciu metrów!

[info]Odległość od Katowic – ok. 20 km, od centrum Bytomia – ok. 5 km[/info]

[success]3. Ruda Śląska, Nowy Bytom.[/success]Wyprawy samochodami 4x4 na Śląsku

Jest to teren, który też bardzo dobrze się sprawdza na imprezach firmowych oraz wieczorach kawalerskich. Można tu bowiem połączyć szereg atrakcji w jedno spotkanie: wyprawę na quadach, paintball, jazdę pojazdami typu buggy oraz np. stanowiska strzeleckie.

Charakterystyka terenu dla quadów: trasa wiedzie terenami poprzemysłowymi. Dominują odcinki szybkie, szutrowe, ale nie brakuje również bardziej technicznych. Nagrodą dla wyprawowiczów jest dotarcie nad bardzo ładnie położone stawy, gdzie można spróbować trudniejszych zjazdów i podjazdów.

[info]Odległość od Katowic – ok. 12 km, od Zabrza – 8 km. Bardzo łatwy dojazd Drogową Trasą Średnicową (DTŚ) i autostradą A4.[/info]