Wyprawy offroadowe samochodem terenowym.

Samochody terenowe na wyprawy offroad po Śląsku, Zagłębiu i Jurze!Wyprawy samochodami 4x4 na Śląsku

Wreszcie możemy ogłosić wszem i wobec, że nasza oferta się poszerzyła się o nowe zabawki – potężne Nissany Patrole! Zjazdy, podjazdy, trawersy, błoto po lusterka, ciasne skręty, wąskie przesmyki… To wszystko możesz pokonać specjalnie zmodyfikowanym autem terenowym.

Co zostało zmienione w naszych autach 4×4?

Niemal wszystko – od zawieszenia (teraz jeździ na kołach 35 cali!), przez wlot powietrza (snorkel umożliwia topienie go po sam dach), po takie detale, jak elektryka i oświetlenie (jest to jeżdżąca elektrownia).

Wyprawy offroad 4×4 – dla kogo!?śląsk - wypożyczalnia samochodów terenowych

Naszą nową usługę polecamy przede wszystkim jako samodzielne wyjazdy – np. jako forma prezentu (na urodziny, imieniny, rocznicę, komunię…), oraz uzupełnienie atrakcji na wieczorach kawalerskich i imprezach firmowych.

Auto mieści 6 osób + naszego pilota/przewodnika/opiekuna grupy (i auta).

Opis przykładowych imprez z wykorzystaniem auta, znajdziesz tu: wyprawy samochodem terenowym na wieczór kawalerski.

Zapraszamy zatem za kierownicę tego potwora!

Offroad na Śląsku i w Zagłębiu – gdzie jeździmy?Offroad na Śląsku, 4x4 katowice

Wyprawy samochodem terenowym w Katowicach i okolicach, są możliwe na kilku różnych terenach. Dzięki temu, że mamy tu wiele terenów postindustrialnych i setki kilometrów śladów po kolei piaskowej i wąskotorowej, możliwe jest połączenie w czasie wyprawy zarówno klasycznego offroadu (z topieniem się w błocie po sam dach), jak i turystycznego, bardzo NIEKONWENCJONALNEGO zwiedzania Górnego Śląska i jego industrialnego dziedzictwa.

Najbardziej popularne tereny, położone są na granicy Katowic, Siemianowic i Czeladzi, a także na styku Katowic i Mysłowic. Doskonale pojeździć można także w Rudzie Śląskiej i Zabrzu. W Bytomiu i Tarnowskich Górach wyjazdy offroadowe opieramy głównie o Sportową Dolinę, ale również o Szombierki i Bobrek. Również w Chorzowie można pojeździć na hałdach i terenach do nich przyległych. Słowem – niemal w każdym mieście aglomeracji są miejsca, w których można się świetnie pobawić offroadowo nie przeszkadzając jednocześnie rowerzystom, piechurom, czy wędkarzom. Zapraszamy na Śląsk!

Szczegóły cenowe znajdziesz tu: wyprawy samochodem terenowym!