Nowa strona

Stało się! Mamy nową stronę, którą w całości poświęciliśmy wyprawom na quadach. Znajdziecie tu cenniki, opisy terenów, galerie zdjęć i filmów z naszych imprez, a także – propozycje imprez, w których można wykorzystać nasze maszyny.

Z tej strony, poznacie naszą działalność „motorową”. Trekking Club jednak, to również i inne aktywności. Dlatego, bardzo zapraszamy także na:

paintball Katowice – Już sama nazwa wskazuje na to, czego spodziewać się po tej stronie ;-) Dla wyjaśnienia: to nie tylko paintball w Katowicach, ale również imprezy paintballowe w Rudzie Śląskiej, Siemianowicach, czy Sosnowcu (Jaworznie). Gramy także na Jurze i w Beskidach, a okazjonalnie – również w Pieninach i na Mazurach.

- Narty i snowboard na Słowacji - od 2001 roku organizujemy wyjazdy narciarsko-snowboardowe na Wielką Raczę, a od 2013 również na Kubińską Holę. Są to wiodące ośrodki po słowackiej stronie Beskidów. Krótkie, jednodniowe wyjazdy dają możliwość zakosztowania świetnych warunków w nowoczesnych ośrodkach.

- Imprezy firmowe śląsk – to nasza główna strona, na której poznasz pełną ofertę dla firm, a także sporo informacji o imprezach dla Klientów Indywidualnych.

 

Zapraszamy!

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>