Imprezy w czasach zarazy

Szanowni!

To bardzo trudny czas dla nas wszystkich. Próby zwalczenia wirusa przez kwarantannę – choć są oczywiście zasadne – przy okazji sprawiły, że całe gałęzie gospodarki z dnia na dzień straciły możliwość prowadzenia swojej działalności.

Fryzjerzy, kosmetyczki, przewoźnicy autokarowi, hotele, przewodnicy, właściciele niektórych sklepów, piloci wycieczek, wreszcie – cała branża MICE, której częścią jesteśmy i my, musiała ograniczyć lub całkowicie zamknąć swoje podwoje.

Nasze działania w okresie epidemii. Dekalog.

Przede wszystkim, zadbaliśmy o zabezpieczenie i przeszkolenie pracowników w zakresie prewencji epidemiologicznej. Na terenie B.A.S.E. ustawiono kilka dozowników z płynem dezynfekującym do rąk – dostępnym zarówno dla nas, jak i dla Was.

Po drugie, wyposażyliśmy się w całkiem dobre płyny do dezynfekcji powierzchni. Regularnie spryskujemy nim zarówno sprzęt (markery, maski, kaski, kierownice i siedziska quadów), jak i wyposażenie szatni i biura (od klamek, po wieszaki, przez ławki).

Po trzecie, zawiesiliśmy realizację imprez samochodowych (nie ma szans na zachowanie bezpiecznej odległości).

Po czwarte, imprezy paintballowe będą realizowane w grupach do 15 osób. Z szatni będzie mogło korzystać jednorazowo nie więcej niż 5 osób, a zachęcamy raczej do przebierania się pod wiatą paintballową.

Po piąte, zachęcamy do tego, by dojeżdżać do nas wyłącznie swoimi samochodami ograniczając przystanki po drodze do minimum.

Po szóste, w przypadku imprez quadowych, zrezygnowaliśmy z udostępniania Wam naszych kominiarek. Prosimy by mieć swoje lub by zakupić taką kominiarkę u nas (+10 zł). Używanie kominiarek jest obowiązkowe!

Po siódme, kalendarz imprez zostanie tak zmieniony, by uniemożliwić spotykanie się grup na naszym terenie.

Po ósme, zawieszamy do odwołania organizowanie przez nas cateringu.

Po dziewiąte, prosimy o to, by nie przyjeżdżać do nas jeżeli czujecie jakiekolwiek objawy choroby zakaźnej (nawet „niewinnego” przeziębienia). Katar również zaliczamy do takich objawów 😉

Po dziesiąte, dbajmy o higienę, korzystajmy z kominiarek, szalików lub chust zasłaniając nimi usta i nos. Dbajmy o siebie nawzajem i nie poddawajmy się temu cholerstwu 😉