Bony na prezenty

Bony – vouchery – na święta, urodziny, rocznice…

Szczęście, radość, adrenalina, pot, zmęczenie, energia, prędkość, trudność, współpraca, emocje… to wszystko składa się na PRZYGODĘ. A przygoda, jest tym, co oferujemy Wam w ramach naszych voucherów QUady na jurze i quady w Katowicach - bony na prezent, voucher prezentowyprezentowych.

To nie jest zwykła jazda quadami po łące, to wyprawa po szczęście – do krainy adrenaliny ;)

Bony na jazdę quadami i (lub) samochodami terenowymi świetnie się nadają na prezenty niemal na każdą okazję (no, poza Komunią św.) – zarówno na urodziny, imieniny, święta, rocznice ślubu, jak i zwykłe spotkania ze znajomymi. Śmigają z nami zarówno mężczyźni, jak i kobiety, ważne, by być starszym niż 16 lat.

Prezenty w formie voucheru / bonu.

Jak to wygląda w praktyce?

Jeżeli zdecydujesz się na wybranie którejś z opcji z naszego wachlarza imprez (zobacz cennik wypraw na quadach), napisz do nas maila z podaniem imienia i nazwiska Uczestnika wyjazdu (umieścimy je na eleganckim voucherze/bonie prezentowym), jego numerem telefonu (będzie nam potrzebny, gdybyśmy chcieli/musieli się z nim skontaktować w dniu imprezy) oraz podaniem opcji, którą chcesz mu sprezentować.  Określ proszę również, czy chcesz wykorzystać voucher w Katowicach, czy na Jurze (opisy miejsc, w których jeździmy, znajdziesz tu: tereny na quady).Wyprawa samochodem terenowym jako prezent

Analogicznie wygląda sprawa z voucherami na prezenty w postaci jazdy samochodami terenowymi. Różnice są dwie – po pierwsze, jest on możliwy do realizacji wyłącznie w Katowicach, a po drugie, w czasie jednej jazdy, mozesz zaprosić aż 5 innych osób do wspólnego przeżywania tej przygody! Tak, nasze samochody to prawdziwe offroadowe potwory mieszczące 7 osób (jedno miejsce jednak rezerwujemy dla naszego instruktora, która pokaże Wam drogę i nauczy jazdy tymi kolosami.

W mailu zwrotnym, prześlemy wypełniony voucher i fakturę z danymi do przelewu.

Termin imprezy, możesz wybrać bądź w momencie załatwiania rezerwacji, bądź w dowolnym późniejszym okresie.

Bony na prezenty – trochę statystyki.

bony i vouchery na quady w Katowicach - idealne na prezent urodzinowy dla męża, chłopaka, syna.

Najczęściej, vouchery zamawiają kobiety dla wybranków swojego serca. Okazje są tu bardzo różne, jednak najczęściej są to prezenty urodzinowe lub rocznicowe, czasem – niespodzianki bez okazji. Drugą grupę, stanowią świadkowie przyszłego Pana Młodego, którzy kupują bony jako pamiątkę wieczoru kawalerskiego, lub jako prezent ślubny. Trzecią grupą, stanowią członkowie rodzin, które zrzucają się na prezent urodzinowy dla solenizanta (tu dominują wyprawy 3 godzinne lub dłuższe).

Najczęściej za to gościmy na quadach mężczyzn w wieku 25-35 lat. Najstarszym Uczestnikiem był sześćdziesięciopięciolatek, zaś najmłodszym (na Jurze) – dwunastolatek.

Najbardziej popularną, jest wyprawa dwugodzinna (Quad Safari), najmniej – trzygodzinna (lub dłuższa).

 

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>